
Дитяче крісло Bambi сине M 6057-4
5 665 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: M 6057-4
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 11,8 кг |
| Вага паковання | 13,3 кг |
| Вік | 10 років — 4 роки | 5 років | 7 років | 8 років | 9 років |
| Вікова група | 5-7 років — 8-10 років |
| Висота сидіння | 46-58 см |
| Діаметр коліс | 5 см |
| Кількість коліс | 5 |
| Матеріал коліс | Пластикові з гумовим покриттям |
| Підлокітники | Відкидається |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 68 х 57 х 97/109 см |
| Розмір підніжки | 43 х 27 см |
| Розмір сидіння | 43 х 28/34 см |
| Розмір паковання | 63 х 62 х 30 см |
| Регулювання підніжки | Регулюється за висотою, знімна |
| Спинка | Регулюється за глибиною |
| Чехол | Знімний |
- Ціна: 5 665 ₴





