
-5%
Мотоцикл дитячий Bambi Racer M 6016AL-11(36V)
17 206 ₴
16 345,70 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: M 6016AL-11(36V)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Матеріал коліс | Гума |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Вага | 28.85 кг |
| Висота сидіння | 39 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 18V9AH |
| Вага паковання | 35 кг |
| Вік | 10 років — 8 років | 9 років |
| Вікова група | 8-10 років |
| Висота керма | 66 см |
| Діаметр коліс | 32 см |
| Додатково | MP3, USB |
| Кількість акумуляторів | 2 |
| Кількість коліс | 2 |
| Кількість місць | 1 |
| Максимальне допустиме навантаження | до 80 кг |
| Максимальна швидкість | 8-20 км/год |
| Матеріал сидіння | Екошкіра |
| Мотор | 1 х 350W |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 124 х 63 х 70 см |
| Розмір сидіння | 19 см |
| Розмір паковання | 127 х 56 х 29 см |
| Функції | Свет |
- Ціна: 16 345,70 ₴









