
Стільчик ME 1177 STEADY Cream Beige для годування, 5-точ.ремені, матрац, 4 колеса, шкір., бежевий.
2 951 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: ME 1177 Cream Beige
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7,6 кг |
| Вага паковання | 8,6 кг |
| Вік | 1 рік| 1.5 року| 12-18 міс| 18-24 міс| 2 роки | 3 роки| 6-9 міс| 9-12 міс |
| Вікова група | 0-24 місяці| 2-4 роки |
| Защита от сползания | Да |
| Кількість коліс | 4 |
| Кошик для іграшок | Да |
| Максимальне допустиме навантаження | до 15 кг |
| Матрац | Є, знімний |
| Нахил спинки | від 93 до 159 градусів |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків | Унісекс |
| Розмір | 107 х 90 х 52 см |
| Розмір у складеному вигляді | 95 х 52 х 45 см |
| Розмір сидіння | 30 х 21 см |
| Розмір паковання | 57 х 48 х 26 см |
| Регулювання висоти | 8 позицій |
| Регулювання підніжки | 3 положення |
| Регулювання столика | 5 положень |
| Ремені безпеки | 5-ти точечные |
| Серія | Steady |
| Спинка | Регульована, 3 положення |
| Столик | Знімний |
| Стопор | 4 шт. |
| Чехол | Знімний з екошкіри |
- Ціна: 2 951 ₴









