
-5%
Мотоцикл M 4274EL-5 2мотора35W, 1аккум12V9AH, муз., світло, MP3, TF, USB, EVA, шкіра, зелений
7 636 ₴
7 254,20 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: M 4274EL-5
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 14.3 кг |
| Основні | |
| Матеріал коліс | EVA |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 12V/9AH |
| Вага паковання | 17,2 кг |
| Вік | 3 роки — 4 роки | 5 років | 6 років | 7 років |
| Вікова група | 2-4 роки | 5-7 років |
| Час заряджання | 8-10 годин |
| Додатково | MP3, USB, SD |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Максимальне допустиме навантаження | до 30 кг |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал сидіння | Екошкіра |
| Мотор | 2*35W / 12V / RPM17000 |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків | Унісекс |
| Розмір | 108 х 57 х 76 см |
| Розмір паковання | 89 х 44 х 52 см |
| Швидкість руху | до 7 км/год |
| Тип керування | На пульті |
| Функції | Звук | Музика, MP3 |
- Ціна: 7 254,20 ₴






