
-5%
Електромобіль дитячий Bambi Racer Lexus на радіокеруванні M 3906(MP4)EBLRS-2
20 430 ₴
19 408,50 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: M 3906(MP4)EBLRS-2
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 12V14AH |
| Вага | 30 г |
| Вага паковання | 36 кг |
| Тип | Машинка |
| Тип транспорту | Єлектромобиль |
| Вік | 3 роки — 4 роки — 5 років | 6 років | 7 років — 8 років |
| Вікова група | 3-4 роки | 5-7 років| 8-10 років |
| Діаметр коліс | 31 см |
| Додатково | USB,SD,MP4 |
| Кількість акумуляторів | 2 |
| Кількість місць | 1 |
| Кількість швидкостей | 1 в машині/3 на пульті |
| Максимальне допустиме навантаження | до 35 кг |
| Марка авто | Lexus |
| Матеріал сидіння | Кожа |
| Мотор | 4 х 35W |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 135 х 82 х 65 см |
| Розмір коліс | 31 см |
| Розмір паковання | 138 х 74 х 48 см |
| Ремені безпеки | 5-ти точечные |
| Система амортизаторів | Задні |
| Тип паковання | Картонна коробка |
| Тип керування | На пульті | Розіокерування |
| Функції | Звук |
| Частота | 2,4 ГГц |
- Ціна: 19 408,50 ₴





