
Столик Bambi з двома стільцями NEW TABLE-8
4 801 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: NEW TABLE-8
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9,2 кг |
| Вік | 3 роки — 4 роки | 5 років | 6 років |
| Вікова група | 3-4 роки | 5-7 років |
| Висота до сидіння | 27 см |
| Комплектація | Столик, 2 стільчики |
| Матеріал | Пластик |
| Розмір сидіння | 28 см |
| Розмір столика | 56 х 69 х 69 см |
| Розмір паковання | 70 х 22 х 76 см |
- Ціна: 4 801 ₴



