
Каталка-толокар Bambi червоний Z321-3
1 941 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: Z321-3
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Вага | 3.2 кг |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 2 роки | 3 роки| 4 роки |
| Вікова група | 0-2 роки | 3-4 роки |
| Висота керма | 38 см |
| Висота сидіння | 23 см |
| Діаметр коліс | 12 см |
| Максимальне допустиме навантаження | до 20 кг |
| Матеріал коліс | Пластик |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Живлення | 2 AA (не входять) |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 84,5х84,5х45,5 см |
| Розмір паковання | 63 х 32,5 х 30 см |
- Ціна: 1 941 ₴



