
Басейн каркасний Bestway круглий 305х76 см фільтр-насос 56679
4 979 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: 56679
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Вага | 19.5 кг |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Басейн |
| Вік | 10 років — 11 років — 12 років | 13 років,14 років — 15 років,5 років — 6 років — 7 років — 8 років | 9 років |
| Вікова група | 11-12 років — 13 років,5-7 років — 8-10 років |
| Комплектація | Басейн, фільтр-насос |
| Матеріал | ПВХ, сталевий каркас |
| Насос-фільтр | 1249 л/год |
| Об'єм басейну | 4678 л |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 305 х 76 см |
| Розмір паковання | 88 х 31 х 29 см |
| Тип басейну | Каркасний |
| Тип насоса | Картриджний |
| Форма | Круглий |
- Ціна: 4 979 ₴







