
Басейн каркасний Intex 26712
6 772 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: 26712
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Вага | 25.5 кг |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Басейн |
| Вік | 10 років — 11 років | 12 років | 13 років | 15 років | 16 | 17 років | 18 років | 6 років| 7 років| 8 | від 18 років |
| Вікова група | 11-12 років — 5-7 років,8-10 років — від 13 років |
| Комплектація | Фільтр — насос |
| Матеріал | ПВХ, сталевий каркас |
| Насос-фільтр | 2006 л/год |
| Об'єм басейну | 6503 л |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 366 х 76 см |
| Розмір паковання | 87 х 44 х 30 см |
| Тип басейну | Каркасний |
| Тип паковання | Картонна коробка |
| Форма | Круглий |
- Ціна: 6 772 ₴




