
Басейн каркасний Bestway прямокутний 300х201х66 см фільтр-насос 56411
6 042 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: 56411
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Вага | 20.8 кг |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Басейн |
| Вік | 10 років — 11 років | 12 років | 13 років | 15 років | 6 років | 7 років — 8 років | 9 років |
| Вікова група | 11-12 років — 5-7 років,8-10 років — від 13 років |
| Комплектація | Басейн, фільтр-насос |
| Матеріал | ПВХ, сталевий каркас |
| Насос-фільтр | 1249 л/год |
| Об'єм басейну | 3300 л |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 300 х 201 х 66 см |
| Розмір паковання | 36 х 22 х 103 см |
| Тип басейну | Каркасний |
| Тип насоса | Картриджний |
| Форма | Прямокутний |
- Ціна: 6 042 ₴


