
Надувний диван Intex 66552
2 846 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- Немає в наявності
- Код: 66552
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Тип | Надувний диван |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | 11-12 років — 3-4 роки,5-7 років — 8-10 років — від 13 років |
| Додатково | Підсклянник |
| Категорія | Матраци та ліжка |
| Максимальне допустиме навантаження | до 200 кг |
| Матеріал | ПВХ із велюровим покриттям |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 224 х 203 х 66 см |
| Розмір паковання | 46 х 37 х 23 см |
| Тип товару | Диван надувний |
- Ціна: 2 846 ₴









