
Басейн каркасний Intex круглий 457х122 см фільтр-насос 26742
19 248 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: 26742
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Вага | 73 кг |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Басейн |
| Вік | 11 років | 12 років | 13 | 14 років | 15 років | 17 років | 18 років від 18 років |
| Вікова група | 11-12 років | 13 років |
| Комплектація | Басейн, фільтр-насос, сходи, чохол, підстилка |
| Матеріал | ПВХ, сталевий каркас |
| Насос-фільтр | 3785 л/год |
| Об'єм басейну | 16805 л |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 457 х 122 см |
| Розмір паковання | 60 х 40 х 115 см |
| Тип басейну | Каркасний |
| Тип насоса | Картриджний |
| Форма | Круглий |
- Ціна: 19 248 ₴







