
Гірка - гойдалка Bambi 147 - 178 - 107,5 см, персиково - синій WM19020 - 8
6 761 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: WM19020-8
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Гірка |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 15 кг |
| Вік | 1 рік| 1,5 роки| 2 роки| 2,5 роки | 3 роки| 4 роки |
| Вікова група | 0-2 роки | 3-4 роки |
| Висота сидіння | 23,5-40 см |
| Живлення | 2 AAA, немає в комплекті |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 178 х 147 х 107,5 см |
| Розмір паковання | 104 х 52 х 35 см |
| Ремені безпеки | 2-точкові |
- Ціна: 6 761 ₴






