
Гірка - гойдалка Bambi сіро-синій HOUSE-4
6 864 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: HOUSE-4
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Гірка |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 1 рік| 1,5 роки| 2 роки| 2,5 роки | 3 роки| 4 роки |
| Вікова група | 0-2 роки | 3-4 роки |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір | 146 х 183 х 120 см |
| Розмір паковання | 102 х 32 х 55 см |
- Ціна: 6 864 ₴




