
-5%
Електромобіль дитячий Bambi Racer каталка-толокар M 3591L-1
3 355 ₴
3 187,25 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: M 3591L-1
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Вага | 8.2 кг |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 6V5AH |
| Вага паковання | 8,2 кг |
| Вік | 3 роки — 4 роки |
| Вікова група | 3-4 роки |
| Час заряджання | 8-12 годин |
| Час гри | 1-2 години |
| Висота керма | 40 см |
| Діаметр коліс | 16 см |
| Кількість акумуляторів | 1 |
| Кількість місць | 1 |
| Максимальне допустиме навантаження | до 30 кг |
| Матеріал коліс | Пластик |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння | Екошкіра |
| Мотор | 1 х 6V |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 98 х 87 х 45 см |
| Розмір паковання | 77 х 36,5 х 29,5 см |
| Тип керування | Кермо |
- Ціна: 3 187,25 ₴


