
-5%
Електромобіль дитячий Bambi Racer джип на радіокеруванні M 4180EBLRS-3
11 614 ₴
11 033,30 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: M 4180EBLRS-3
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 18 кг |
| Основні | |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 12V/9AH |
| Вага паковання | 23,8 кг |
| Вік | 3 роки — 4 роки — 5 років | 6 років | 7 років — 8 років |
| Вікова група | 3-4 роки | 5-7 років| 8-10 років |
| Час заряджання | 8-12 годин |
| Час гри | 1-2 години |
| Діаметр коліс | 28 см |
| Додатково | MP3, USB, TF |
| Кількість акумуляторів | 1 |
| Кількість місць | 1 |
| Кількість швидкостей | 1 в машині/3 на пульті |
| Максимальне допустиме навантаження | до 30 кг |
| Максимальна швидкість | 4,5 км/год |
| Марка авто | Mercedes |
| Матеріал сидіння | Кожа |
| Мотор | 2 х 45W |
| Особливості | Автопофарбування |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 120 х 65 х 63 см |
| Розмір паковання | 117 х 62 х 35 см |
| Ремені безпеки | 5-ти точечные |
| Система амортизаторів | Задні |
| Частота | 2,4 ГГц |
- Ціна: 11 033,30 ₴







