
Басейн каркасний Intex 26330
38 652 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: 26330
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Вага | 128 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Басейн |
| Вік | 10 років — 11 років | 12 років | 13 років | 15 років | 16 років | 18 років | 5 років| 6 років| 7 років| 8 | 9 років від 18 років |
| Вікова група | 11-12 років — 5-7 років,8-10 років — від 13 років |
| Комплектація | Басейн, фільтр-насос, сходи, тент, підстилка |
| Матеріал | Тришаровий ПВХ, сталевий каркас |
| Насос-фільтр | 7900 л/год |
| Об'єм басейну | 26423 л |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 549 х 132 см |
| Розмір паковання | 129 х 94 х 53 см |
| Тип басейну | Каркасний |
| Тип паковання | Картонна коробка |
| Форма | Круглий |
| Колір | Темно-сірий |
- Ціна: 38 652 ₴







