
Фільтр-насос Bestway картириджний 5678 л/год 58389
3 511 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: 58389
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4 кг |
| Тип | Фільтр-насос |
| Вік | 13 років — 14 років | 15 років | 16 років | 18 років від 18 років |
| Вікова група | Від 13 років |
| Категорія | Обслуговування басейнів |
| Комплектація | Змінний картридж 1 шт. Шланг| Клапан випуску здуза |
| Матеріал | ABS пластик |
| Насос-фільтр | 5678 л/год |
| Живлення | від мережі 220-240V |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір паковання | 35 х 31,5 х 38 см |
| Тип насоса | Картриджний |
| Тип товару | Фільтри та аксесуари |
| Тип паковання | Картонна коробка |
- Ціна: 3 511 ₴


