
-5%
Електромобіль дитячий Bambi Racer джип BMW на радіокеруванні JJ2168EBLR-1
21 414 ₴
20 343,30 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: JJ2168EBLR-1
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 34 кг |
| Основні | |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 12V10AH |
| Вага паковання | 43 кг |
| Вік | 3 роки — 4 роки — 5 років | 6 років | 7 років — 8 років |
| Вікова група | 3-4 роки | 5-7 років| 8-10 років |
| Діаметр коліс | 31 см |
| Додатково | MP3, USB |
| Кількість акумуляторів | 1 |
| Кількість місць | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 в машині/3 на пульті |
| Максимальне допустиме навантаження | до 50 кг |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Марка авто | BMW |
| Матеріал сидіння | Кожа |
| Мотор | 2 х 120W |
| Живлення | 2 AA (не входять) |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 143 х 86 х 67,5 см |
| Розмір паковання | 152 х 84 х 57 см |
| Ремені безпеки | 2-точкові |
| Швидкість руху | 3-5 км/год |
| Тип керування | Дистанційне" на пульті | Редіокерування | Руль |
| Функції | Відчиняються двері |
| Частота | 2,4 ГГц |
- Ціна: 20 343,30 ₴




