
-5%
Електромобіль дитячий Bambi Racer джип на радіокеруванні M 3454(2)EBLR-1
17 306 ₴
16 440,70 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: M 3454(2)EBLR-1
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 31 кг |
| Основні | |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 12V7AH |
| Вага паковання | 40,5 кг |
| Вік | 3 роки — 4 роки — 5 років | 6 років | 7 років — 8 років |
| Вікова група | 3-4 роки | 5-7 років| 8-10 років |
| Час заряджання | 8-12 годин |
| Діаметр коліс | 36 см |
| Додатково | MP3, SD |
| Кількість акумуляторів | 2 |
| Кількість місць | 2 |
| Кількість швидкостей | 1 в машині/3 на пульті |
| Максимальне допустиме навантаження | до 50 кг |
| Максимальна швидкість | 8 км/год |
| Матеріал сидіння | Кожа |
| Мотор | 4 х 45W |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір | 134 х 93 х 106 см |
| Розмір сидіння | 28 см |
| Розмір паковання | 128 х 86,5 х 53,5 см |
| Ремені безпеки | 2-точкові |
| Система амортизаторів | Задні |
| Тип керування | Дистанційне" на пульті | Редіокерування | Руль |
| Частота | 2,4 ГГц |
- Ціна: 16 440,70 ₴








