
-9%
Карт педальний Bambi Racer червоний 1504-2-3
6 207 ₴
5 648,37 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: 1504-2-3
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Гальма | Ручний |
| Колір | Червоний |
| Розміри | |
| Вага | 17.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 3 роки — 4 роки | 5 років | 6 років |
| Вікова група | 3-4 роки | 5-7 років |
| Висота сидіння | 35 см |
| Діаметр коліс | 12 дюймів |
| Максимальне допустиме навантаження | до 50 кг |
| Матеріал коліс | EVA |
| Розмір | 123 х 61 х 71 см |
| Розмір коліс | 30 см |
| Тип керування | Кермо |
- Ціна: 5 648,37 ₴
