
Самокат SR 2-043-1-V дорослий, сталь, 2кол-гума 12д, підніжка 28-11 см., ручне гальмо, фіолетовий.
2 224 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: SR2-043-1-V
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Кількість коліс | 2 |
| Колір | Фіолетовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | 14 років — 8-13 років |
| Висота керма | 73-85 см |
| Діаметр коліс | 30,5 см |
| Максимальне допустиме навантаження | до 60 кг |
| Матеріал | Сталь |
| Матеріал коліс | Гума |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків | Унісекс |
| Розмір підніжки | 28-11 см |
- Ціна: 2 224 ₴

