
Каталка-толокар 668L-1 2в1 (батьків. ручка), підставка для ніг, шкіра, муз., бат., білий.
2 638 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: 668L-1
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 3.7 кг |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 4,5 кг |
| Вік | 1 рік| 1.5 року| 2 роки| 3 роки| 4 роки| 5 років |
| Вікова група | 0-24 місяці| 2-4 роки |
| Діаметр коліс | 13,5 см |
| Максимальне допустиме навантаження | до 25 кг |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал коліс | Пластик |
| Матеріал сидіння | Екошкіра |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків | Унісекс |
| Розмір | 75 х 28 х 38 см |
| Розмір сидіння | 18 см |
| Розмір паковання | 63,5 х 34 х 29,5 см |
| Батьківська ручка | Знімна |
| Тип керування | Самостійне керування |
- Ціна: 2 638 ₴





