
Каталка-толокар Bambi Racer 2в1 з батьківською ручкою, синій M 4845-4
2 116 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: M 4845-4
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Вага | 4.3 кг |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Багажник | Під сидінням |
| Вага паковання | 5,1 кг |
| Вік | 1 рік — 2 роки | 3 роки |
| Вікова група | 0-2 роки | 3-4 роки |
| Висота спинки | 48 см |
| Додатково | MP3, USB |
| Максимальне допустиме навантаження | до 23 кг |
| Матеріал коліс | Пластик |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння | Екошкіра |
| Живлення | 3 AA (немає в комплекті) |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 90 х 61 х 31 см |
| Розмір паковання | 63 х 37 х 30 см |
| Функції | Музика Свет |
- Ціна: 2 116 ₴
