
Біговел-толокар Bambi зелений M 5762-5
722 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- Немає в наявності
- Код: M 5762-5
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Вага | 2 кг |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 2,5 кг |
| Тип | Біговел |
| Вік | 1 рік — 2 роки | 3 роки | 4 роки |
| Вікова група | 0-2 роки | 3-4 роки |
| Максимальне допустиме навантаження | до 20 кг |
| Матеріал коліс | Пластик |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Живлення | 3 AA (немає в комплекті) |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір паковання | 56 х 28 х 16 см |
- Ціна: 722 ₴





