
Біговел дитячий Bambi сірий M 5856E-17
1 196 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- Немає в наявності
- Код: M 5856E-17
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 2 кг |
| Виробник | Bambi |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 2,8 кг |
| Тип | Біговел |
| Вік | 2 роки — 2,5 роки | 3 роки |
| Вікова група | 0-2 роки | 3-4 роки |
| Діаметр коліс | 7 дюймів |
| Додатково | TF |
| Кількість коліс | 4 |
| Кількість місць | 1 |
| Максимальне допустиме навантаження | до 20 кг |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Живлення | 2 AAA, немає в комплекті |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 50 х 48 х 25 см |
| Розмір паковання | 59 х 28 х 28 см |
| Функції | Музика Свет |
- Ціна: 1 196 ₴





