
-5%
Каталка-толокар,трактор з причепом, червоний M 6154-3
2 075 ₴
1 971,25 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: M 6154-3
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 3.4 кг |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 4,1 кг |
| Вік | 1 рік| 1.5 року| 12-18 міс| 18-24 міс| 2 роки| 3 роки |
| Вікова група | 0-24 місяці| 2-4 роки |
| Висота сидіння | 25 см |
| Діаметр коліс | 16 см |
| Кількість місць | 1 |
| Максимальне допустиме навантаження | до 25 кг |
| Матеріал коліс | Пластик |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків | Унісекс |
| Розмір | 87 х 36 х 32 см |
| Розмір сидіння | 17 см |
| Розмір паковання | 57 х 30 х 30 см |
- Ціна: 1 971,25 ₴







