
Столик 06-025R-BOX зі стільчиком, ящик, рожево-білий
4 484 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: 06-025R-BOX
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Для дівчаток |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 13,7 кг |
| Вікова група | 2-4 роки | 5-7 років |
| Висота сидіння | 29 см |
| Додатково | У столі розміщена скринька |
| Матеріал | МДФ, дерево, силіконовий захист на ніжки |
| Розмір сидіння | 30 х 26 см |
| Розмір стільниці | 60 х 60 см |
| Розмір столика | 60 х 60 х 53 см |
| Розмір стільчика | 58 х 30 х 30 см |
| Розмір паковання | 63 х 63 х 10 см |
| Тип паковання | Картонна коробка |
| Колір | Біло-рожевий |
- Ціна: 4 484 ₴
