
Каталка-толокар батьківська ручка синій M 4848L-4
1 924 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: M 4848L-4
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 3.8 кг |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 2 роки | 3 роки| 4 роки| 5 роки | 6 років |
| Вікова група | 0-2 роки | 3-4 роки| 5-7 років |
| Висота до сидіння | 24 см |
| Діаметр коліс | 16 см |
| Додатково | MP3, USB |
| Максимальне допустиме навантаження | до 23 кг |
| Матеріал коліс | Пластик |
| Матеріал сидіння | Екошкіра |
| Живлення | Батарейки |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір паковання | 65 х 30 х 33 см |
| Функції | Музика |
- Ціна: 1 924 ₴
