
Велосипед дитячий Prof1 Star 20д. рожевий MB 20061-1
4 344 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- Немає в наявності
- Код: MB 20061-1
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 11.5 кг |
| Стать | Для дівчаток |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бічні колеса | Є |
| Тип велосипеда | Двоколісний |
| Вік | 6 років — 7 років — 8 років | 9 років |
| Вікова група | 5-7 років — 8-10 років |
| Висота керма | 83-87 см |
| Висота сидіння | 63-72 см |
| Діаметр коліс | 20 дюймів |
| Додатково | Приставні колеса, дзвінок, дзеркало, ліхтарик, багажник |
| Захист ланцюга | Р-подібна (сталь) |
| Кількість коліс | 2 |
| Крила велосипеда | Переднє/заднє (фарбована сталь) |
| Матеріал коліс | Гума |
| Матеріал рами | Сталь |
| Матеріал сидіння | Екошкіра |
| Подшипники | Да |
| Стан складання велосипеда | SKD75 - собран на 75% |
| Гальмо | задній — ножний | Настільний-клещевий |
- Ціна: 4 344 ₴







