
Ходунки ME 1103 PARADISE Tropical Green 3в1,муз.панель для ніг,пушер,кол.4шт.,муз.,світло,салат-зел.
1 852 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: ME 1103 Tropical Gre
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 3.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 4,5 кг |
| Вік | 12-18 міс| 6-9 міс| 9-12 міс |
| Вікова група | 0-24 місяці |
| Висота до сидіння | 29 см |
| Діаметр коліс | 4,5 см |
| Кількість коліс | 4 |
| Матеріал коліс | Пластик + гума |
| Особливості | Знімне сидіння, робляться штовхачем |
| Живлення | 2 AA (не входять) |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків | Унісекс |
| Розмір | 68 х 59 х 54 см |
| Розмір паковання | 69 х 12 х 61 см |
| Регулювання висоти | 3 позиції |
| Батьківська ручка | Знімна |
| Стопор | Да |
| Функції | Музика Свет |
- Ціна: 1 852 ₴




