
Візок дитяча M 5727-1 FLASH Sea Spray прогулянкова, алюміній, зелений
3 894 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: M 5727-1 Sea Spray
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Розмір коляски в розкладеному вигляді | |
|---|---|
| Вага | 8.3 кг |
| Основні | |
| Матеріал коліс | EVA |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 9,3 кг |
| Вік | 1 рік| 1.5 року| 12-18 міс| 18-24 міс| 2 роки| 6-9 міс| 9-12 міс |
| Вікова група | 0-24 місяці| 2-4 роки |
| Діаметр коліс | 15 см| 20 см |
| Максимальне допустиме навантаження | до 22 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Розмір | 81 х 51,5 х 107 см |
| Розмір у складеному вигляді | 70 х 51,5 х 34 см |
| Розмір спального місця | 79 х 32 х 21 см |
| Розмір паковання | 46 х 20 х 60 см |
| Ремені безпеки | 5-ти точечные |
| Батьківська ручка | 102 см |
| Спинка | Регульована, 3 положення |
- Ціна: 3 894 ₴
