
-9%
Електромобіль Bambi Racer Mercedes Benz білий M 4864EBLR-1
5 500 ₴
5 005 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: M 4864EBLR-1
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 11.5 кг |
| Основні | |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 12V/7AH |
| Вага паковання | 13,5 кг |
| Вік | 3 роки — 4 роки | 5 років | 6 років |
| Вікова група | 3-4 роки | 5-7 років |
| Час заряджання | 12 годин |
| Діаметр коліс | 17 см| 22 см |
| Додатково | MP3, USB |
| Кількість акумуляторів | 1 |
| Кількість місць | 1 |
| Кількість швидкостей | 1 в машині/3 на пульті |
| Максимальне допустиме навантаження | до 30 кг |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Марка авто | Mercedes-Benz |
| Матеріал сидіння | Екошкіра |
| Мотор | 2 х 35 W |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 95 х 64 х 45 см |
| Розмір сидіння | 37 см |
| Розмір паковання | 97 х 56 х 28 см |
| Ремені безпеки | 2-точкові |
| Система амортизаторів | Передні/задні |
| Тип керування | На пульті люль |
| Частота | 2,4 ГГц |
- Ціна: 5 005 ₴

