
Ходунки El Camino Pyramid зелені ME 1217 Green
60 108 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- Немає в наявності
- Код: ME 1217 Green
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | El Camino |
| Колір | Бірюзовий |
| Розміри | |
| Вага | 2.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 3,4 кг |
| Вік | 12-18 міс| 6-9 міс| 9-12 міс |
| Вікова група | 0-24 місяці |
| Висота | Регульована 4 положення |
| Діаметр коліс | 5 см |
| Кількість коліс | 8 |
| Максимальне допустиме навантаження | до 12 кг |
| Матеріал коліс | Силікон |
| Живлення | 2 AA (не входять) |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків | Унісекс |
| Розмір | 66 х 59 х 58 см |
| Розмір паковання | 58 х 9,5 х 66 см |
| Стопор | Да |
| Функції | Музика |
- Ціна: 60 108 ₴




