
-9%
Електромобіль дитячий Bambi Racer спорткар M 5813EBLR-1
11 535 ₴
10 496,85 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: M 5813EBLR-1
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Вага | 18.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 12V10AH |
| Вага паковання | 21,75 кг |
| Вік | 3 роки — 4 роки | 5 років | 6 років | 7 років |
| Вікова група | 3-4 роки | 5-7 років |
| Час заряджання | 10 - 12 годин |
| Діаметр коліс | 21 см |
| Додатково | MP3, USB, AUX |
| Кількість акумуляторів | 1 |
| Кількість місць | 1 |
| Кількість швидкостей | 1 в машині/3 на пульті |
| Максимальне допустиме навантаження | до 40 кг |
| Матеріал сидіння | Екошкіра |
| Мотор | 4 х 45W |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 122 х 61 х 45 см |
| Розмір сидіння | 38 см |
| Розмір паковання | 119 х 62 х 32 см |
| Ремені безпеки | 5-ти точечные |
| Система амортизаторів | Немає |
| Швидкість руху | до 7 км/год |
| Тип керування | На пульті | Розіокерування |
| Функції | Звук | Світ |
| Частота | 2,4 ГГц |
- Ціна: 10 496,85 ₴









