
Велосипед MT 1038-1 Owl Gray 3 колеса EVA, поворотн, складний, батьківська ручка, багажник,корзина,сірий
4 545 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: MT 1038-1 Owl Gray
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага | 9,9 кг |
| Вага паковання | 11,3 кг |
| Вік | 1 рік| 1.5 року| 12-18 міс| 2 роки| 3 роки| 4 роки| 5 років| 6-9 міс| 9-12 міс |
| Вікова група | 0-24 місяці| 2-4 роки |
| Додатково | Bluetooth |
| Кількість коліс | 3 |
| Максимальне допустиме навантаження | до 25 кг |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал рами | Сталь |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків | Унісекс |
| Розмір | 98 х 51 х 105 см |
| Розмір спального місця | 82 х 35 х 19 см |
| Розмір паковання | 65 х 42 х 28 см |
| Ремені безпеки | 3-точкові |
| Кермо | Регульований, 2 положення |
| Спинка | Регульована, 3 положення |
| Гальмо | Задній/Ніжній |
| Функції | Музика Свет |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 4 545 ₴
