
Стільчик EL CAMINO GROWEE ME 1222 Black 4в1 (шезлонг, стільчик для годування, вежа Монтессорі, дорослий стілець), чорний
6 453 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: ME 1222 Black
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | El Camino |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8,6 кг |
| Вага паковання | 9,7 кг |
| Вік | 0-3 міс| 2 роки| 3-6 міс| 4 роки | 5 років | 6-9 міс| 7 років| 8 | 9 років| 9-12 міс |
| Вікова група | 0-24 місяці| 2-4 роки| 5-7 років| 8-13 років |
| Защита от сползания | Да |
| Конструкція | Трансформер |
| Максимальне допустиме навантаження | від 9 кг до 120 кг |
| Матеріал | Метал, Пластик, текстиль |
| Матеріал сидіння | Екошкіра |
| Особливості | Стільчик для годування, вежа для активностей, шезлонг, дорослий стілець |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків | Унісекс |
| Розмір сидіння | 30 х 22 см |
| Розмір спального місця | 70 х 25 см |
| Розмір стільчика | 60 х 52 х 90 см |
| Розмір паковання | 87 х 52,5 х 25 см |
| Регулювання підніжки | 6 положень |
| Регулювання столика | 3 положення |
| Ремені безпеки | 3-точкові |
| Столик | Знімний |
| Чехол | Знімний |
- Ціна: 6 453 ₴









