
Електромобіль дитячий Bambi Racer трактор з прицепом на радіокеруванні червоний M 4419EBLR-3
8 781 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- Немає в наявності
- Код: M 4419EBLR-3
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 14.5 кг |
| Висота сидіння | 34 см |
| Основні | |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Виробник | Bambi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 12V/7-9AH |
| Вага паковання | 20,5 кг |
| Тип | Електротранспорт |
| Тип транспорту | Трактор |
| Вік | 2 роки — 2 роки,5 роки — 3 роки,4 роки — 5 років | 6 років |
| Вікова група | 0-2 роки | 3-4 роки| 5-7 років |
| Час заряджання | 12 годин |
| Додатково | MP3, USB, BLUETOOTH, FM |
| Кількість місць | 1 |
| Кількість швидкостей | 2 в машині/3 на пульті |
| Максимальне допустиме навантаження | до 25 кг |
| Максимальна швидкість | 3-5 км/год |
| Матеріал сидіння | Екошкіра |
| Мотор | 2 х 35W |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір | 92/150 х 62 х 62 см |
| Розмір коліс | 24 см| 31 см| 24 см |
| Розмір паковання | 90 х 60 х 44 см |
| Ремені безпеки | 2-точкові |
| Тип паковання | Картонна коробка |
| Тип керування | На пульті | Через застосунок |
| Функції | Музика | Відкидний причіп | Світ |
- Ціна: 8 781 ₴








