
BW Підстилка 58003 для басейнів прямокутна, 488-488 см
659 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- Немає в наявності
- Код: 58003
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2,2 кг |
| Вікова група | 14 і більше років |
| Категорія | Обслуговування басейнів |
| Матеріал | Тарпаулін |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків | Унісекс |
| Розмір | 488 х 488 см |
| Розмір паковання | 31 х 30 х 10 см |
| Тип аксесуара для відпочинку на воді | Підстилка |
| Тип паковання | Картонна коробка |
- Ціна: 659 ₴



