
-9%
Електрокарт M 6072EBR-1 р/к 2,4G, 1мотори35W, 1акум6V4AH, EVA, BLUETOOTH, музика, світло, білий
3 313 ₴
3 014,83 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: M 6072EBR-1
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 5.8 кг |
| Основні | |
| Матеріал коліс | EVA |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 6V/4AH |
| Вага паковання | 6,8 кг |
| Вік | 3 роки — 4 роки | 5 років | 6 років | 7 років |
| Вікова група | 2-4 роки | 5-7 років |
| Час заряджання | 6 годин |
| Діаметр коліс | 16,5 см| 20 см |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Максимальне допустиме навантаження | до 50 кг |
| Матеріал | Пластик |
| Мотор | 1*25W / 6V / RPM25000 |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір | 87 х 52 х 49 см |
| Розмір паковання | 86,5 х 26 х 31 см |
| Швидкість руху | 5 км/год |
| Тип керування | Радіокерування |
| Функції | Свет |
- Ціна: 3 014,83 ₴
