
-9%
Джип M 4214EBLRS-3 р/к2,4G, 2мот.30W, 1акум.12V7AH, муз.,світло, MP3,кол.EVA, шкір.сидін., фарб.червоний
10 697 ₴
9 734,27 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: M 4214EBLRS-3
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jeep |
| Матеріал коліс | EVA |
| Колір | Червоний |
| Розміри | |
| Вага | 15.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 12V/7AH |
| Акційні товари | Розкатай цей сезон |
| Вага паковання | 18 кг |
| Вік | 3 роки — 4 роки — 5 років | 6 років | 7 років — 8 років |
| Вікова група | 2-4 роки | 5-7 років |
| Час заряджання | 8-12 годин |
| Діаметр коліс | 22 см |
| Додатково | MP3, USB, BLUETOOTH |
| Кількість швидкостей | 2 в машині/3 на пульті |
| Максимальне допустиме навантаження | до 30 кг |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал сидіння | Екошкіра |
| Мотор | 1 х 180W |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків | Унісекс |
| Розмір | 108 х 57 х 56 см |
| Розмір паковання | 103 х 58 х 32,5 см |
| Ремені безпеки | 2-точкові |
| Швидкість руху | 2-2,5 км/год |
| Тип керування | Радіокерування |
| Функції | Музика, MP3 | Світ |
- Ціна: 9 734,27 ₴
