
Ліжечко-люлька 3в1 Mastela приставне сіре 3378
5 775 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: 3378
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага | 9 кг |
| Вага паковання | 11 кг |
| Тип | Ліжечко-люлька |
| Вік | 0 місяців| 1 рік| 1 місяць| 10 місяців| 11 місяців| 2 місяці| 3 місяці| 4 місяці| 5 місяців| 6 місяців| 7 місяців| 8 місяців| 9 місяців |
| Вікова група | 0-2 років |
| Висота | Регульована 4 положення |
| Додатково | Bluetooth|USB|Таймер |
| Кількість коліс | 4 |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Комплектація | 2 Іграшки | Блок живлення і USB кабель, капюшон із москітною сіткою |
| Конструкція | Складана |
| Максимальне допустиме навантаження | до 18 кг |
| Матеріал | Метал, Пластик, текстиль |
| Особливості | Заколисування |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 99 х 75 х 46 см |
| Розмір спального місця | 81 х 41 см |
| Розмір паковання | 83 х 41 х 18,5 см |
| Тип паковання | Картонна коробка |
| Тип керування | Сенсорний | Череріз-застосунок |
| Функції | Музика |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 5 775 ₴









