
Візок універсальний El Camino 2в1 сірий ME 1100-1 Ultimate G
13 156 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- Немає в наявності
- Код: ME 1100-1 Ultimate G
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | El Camino |
| Колір | Сірий |
| Розмір коляски в розкладеному вигляді | |
| Вага | 12.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 19,8 кг |
| Водовідштовхувальне просочення | Да |
| Вік | 1 рік| 1,5 року| 10 місяців| 11 місяців| 2 роки,5 роки | 3 роки| 6 місяців| 7 місяців| 8 місяців| 9 місяців |
| Вікова група | 0-2 роки | 3-4 роки |
| Діаметр коліс | 29 см| 21 см |
| Додатково | Кошик |
| Капюшон | Глибокий, знімний |
| Комплектація | 2 чохли на ніжки, дощовик, москітна сітка, знімний |
| Максимальне допустиме навантаження | до 22 кг |
| Матеріал коліс | PU |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Нахил спинки | від 105 до 155 градусів |
| Оббивка батьківської ручки | З екошкіри |
| Подшипники | Да |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір спального місця | 93 х 33 х 25 см |
| Розмір паковання | 50,5 х 35,5 х 25 см |
| Регулювання підніжки | 3 положення |
| Ремені безпеки | 5-ти точечные |
| Батьківська ручка | Регулюється |
| Система амортизаторів | Передні/задні |
| Спинка | Регульована, 3 положення |
| Тип коляски | Коляска 2 в 1 |
| Тканина | Подвійна |
| Ширина шасі | 60 см |
- Ціна: 13 156 ₴









