
Басейн дитячий Bestway 262-157-46 см океан, 2 кільця, ремкомплект 54118
1 076 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: 54118
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Вага | 3.75 кг |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 3 роки — 4 роки | 5 років |
| Вікова група | 3-4 роки | 5-7 років |
| Додатково | Ремкомплект |
| Категорія | Басейн дитячий |
| Матеріал | Вініл |
| Об'єм басейну | 544 л |
| Особливості | Дно ненадувне |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 262 х 157 х 46 см |
| Розмір паковання | 40 х 9 х 40 см |
| Зливний клапан | Да |
| Тип паковання | Картонна коробка |
| Форма | Круглий |
- Ціна: 1 076 ₴




