
Джип M 6324EBLR-4 2,4G радіокер., 1*12V7AH, 4*35W,USB, TF, EVA, шкіра, музика, світло, синій
6 481 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: M 6324EBLR-4
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 15.9 кг |
| Основні | |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Синій |
| Виробник | Jeep |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 12V/7AH |
| Вага паковання | 17 кг |
| Вік | 2 роки | 3 роки| 4 роки | 5 років |
| Вікова група | 2-4 роки | 5-7 років |
| Час заряджання | 8 годин |
| Діаметр коліс | 25 см |
| Додатково | MP3, USB, TF |
| Кількість коліс | 4 |
| Кількість місць | 1 |
| Кількість швидкостей | 2 в машині/3 на пульті |
| Максимальне допустиме навантаження | до 23 кг |
| Максимальна швидкість | 3-6 км/год |
| Матеріал сидіння | Екошкіра |
| Мотор | 4 х 35W |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір | 95 х 72 х 67 см |
| Розмір сидіння | 42 см |
| Розмір паковання | 90 х 56 х 32 см |
| Ремені безпеки | 5-ти точечные |
| Тип керування | Радіокерування |
| Функції | Музика Свет |
- Ціна: 6 481 ₴
